ProtectBox

ProtectBOX! (Enterprise Backup Appliance)

Kullanımı kolay, modern ve sınırsız ölçeklenebilir veri koruma çözümüdür. ProtectBOX 45 yıllık kanıtlanmış IBM veri koruma bileşenlerinden oluşur ve 5TB den (Tekilleştirilmiş) multi PetaByte seviyesinde verilerinizi güvenle korur, ayrıca modern ve sezgisel yönetim ekranları sayesinde 30 dakika içinde verilerinizi minör ve majör durumlara korumanızı sağlar.

Veri Tekilleştirme (Kaynak ve Hedefte)

Tek bir ProtectBOX cihazı kurumsal sınıf yedekleme ihtiyacınızı çok daha basit hale getirir. ProtectBOX gelişmiş veri koruma özellikleri dışında Kaynak ve/veya hedefte VERİ TEKİLLEŞTİRMESİ sağlayarak büyük verilerinizi çok daha küçük alanlarda depolamanızı ayrıca replikasyon veya buluta yedeklemede RPO-RTO sürelerinizi ciddi ölçüde kısaltmanızı sağlar.

İleri teknoloji:

ProtectBOX, günümüzün modern veri koruma ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Bu çözüm veri koruma altyapınızı çok daha basitleştirirken size çok gelişmiş özellikler sunar. Bu çözüm, küçük ölçekli bir işletmeden heterojen yapıya sahip PetaByte’larca verisi olan büyük ölçekli bir işletmeye kadar tüm işletmeler için kullanılabilir. Yazılım tabanlı veri koruma çekirdeğinin sağladığı esneklik ile her ortamdaki sunucu ve uygulamalarınızı kolaylıkla minör ve majör durumlara karşı korur.

 

Ölçeklenebilirlik:

ProtectBOX, yazılım tabanlı veri koruma mimarisi ile çalışır, bu mimari veri koruma altyapınızı çok daha basitleştirirken bir yandan istediğiniz yönde ölçeklenebilir olmanızı sağlar. ProtectBOX‘ın PBL modelleri lineer, PBF modelleri ise yedekli (Cluster) ve istediğiniz yönde ölçeklenebilir mimariye sahiptir. Eğer Cluster bir yedekleme mimarisine ihtiyacınız yoksa PBL modellerini tercih edebilirsiniz.

 

Verimli ve Hızlı:

Progressive Incremental Backup, kaynakta veri tekilleştirme, veri sıkıştırma, kopya yönetimi ve birden çok yedekleme oturumu sayesinde yedekleme pencere boyutlarını çok daha kısa hale getirmenizi sağlar.ProtectBOX, ilk yedeklemede ortalama %70 ve ilk yedeklemeden sonra %99’a kadar veri tekilleştirmesi sağlar. Bu durum replikasyon ya da buluta yedekleme sürelerinizi kısaltırken depolama alanında da ciddi tasarruf etmenizi sağlar.

 

Kurumsal için oluşturuldu:

ProtectBOX, basitliği yanında size sofistike özellikler sunarak veri korumada en uç noktaya ulaşmanızı sağlar. Ayrıca GDPR ve KVKK gibi veri güvenliği ve veri hakları ile uyumludur.

ProtectBOX, ileri düzey veri koruma ihtiyaçlarınızı basitleştirirken üst sınıf veri korumayı garanti eder. Bu sayede tek çözümde önemli verilerinizi veya uygulamalarınızı minör, majör ve özellikle son yıllarda artan KASITLI Tehditlere karşı korumanızı sağlar.

Sunum ve PoC talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz: protectbox@startech.com.tr