IBM Spectrum Scale (GPFS)

IBM Spectrum Scale (GPFS)

Eğer başınız hızla artan verilerin saklanması, güvenliği, arşivlenmesi, felaketlere karşı korunması, gerektiğinde dosyalara herhangi bir nokta dan maksimum hızda erişilebilmesi, maliyeti, çoklu bölgelerden erişimi ve paylaşımı ve daha fazlası ile dertteyse IBM Spectrum Scale’in KESİNLİKLE size faydalı olacağını GARANTİ ediyoruz.

Günümüzün veri büyümesi, işlenmesi zor olabilecek büyük miktarlarda yapılandırılmamış veri oluşturur. IBM bu zorluğu, yazılım tanımlı depolama çözümü IBM Spectrum Scale ile karşılamıştır. IBM Spectrum Scale, mevcut donanımı kullanabilen ve giderek artan miktarda veri için depolama maliyetlerini azaltan akıllı depolama yazılımıdır.

 

IBM Spectrum Scale (GPFS), Yotta Byte seviyesinde ölçeklenebilirlik ve kontrol sağlayan bir depolama çözümüdür. Flaş, disk, bulut ve teyp depolama birimi kombinasyonu, tek bir çözümde geleneksel yaklaşımlardan daha yüksek performans ve daha düşük maliyet sağlar.

 

  • Single Space Name sayesinde istediğiniz yerden dosyalarınıza aynı yol ve ad üzerinden erişebilirsiniz.
  • Aynı donanımda paralel erişim teknolojisinden dolayı çok daha yüksek Throughput’lara erişmenizi sağlar. Politika odaklı otomasyon yoluyla veri saklama maliyetlerini% 90’a kadar azaltır.
  • Flaş tabanlı hızlanma yoluyla IO ihtiyacı olan uygulamalarda işlem sürelerini çok daha kısaltır.
  • Çoklu erişim protokolü sağlar (Native, CIFS-SMB, NFS, iSCSI, HDFS, Swift, S3 vb.)
  • Sınırsız ölçeklenebilirdir.

Eğer PACS, CCTV, IoT, Veri Arşivleme, Veri Analizi vb. konular ile ilgileniyorsanız bu konudaki tecrübelerimizi sizinle paylaşmayı hazırız. Sadece bizi aramanız yeterli.