Hizmetlerimiz

Stratejiler

Yedekleme stratejiniz var mı? Peki ya depolama stratejiniz? Stratejileriniz büyüyen yasal gereksinimleri ve denetim gereksinimlerini karşılıyor mu? Stratejik süreçler konusunda kapsamlı tecrübelerimizle ihtiyaçlarınıza uygun bir depolama ve/veya yedekleme çözümü tasarlayabiliriz.

Yönetilen Hizmetler

Temel yetkinliğimiz olan depolama ve yedekleme alanında, toplam veya kısmi depolama ve yedekleme çözümleri hizmeti tasarlayabilir, uygulayabilir ve çalıştırabiliriz. İsterseniz proje bazlı olarak belirli bir süre veya isterseniz tüm operasyonu biz üstlenebiliriz.

Özelleştirilmiş Çözümler

Kuracağımız stratejik diyalog sayesinde geleceğe yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak için tam depolama ve/veya yedekleme çözümünüzü özelleştirebiliyoruz.
Tek yapmanız gereken, servis kalitesi anlaşmalarınızı tanımlamaktır, her şeyi ele alıyoruz. Sonuç? En iyi finansman dengesini, BT güvenliğini, ölçeklenebilirliğini ve kullanılabilirliğini beğeneceksiniz.

Depolama ve Yedekleme Tasarımları

Mevcut yasal gereksinimleri ve denetim gereksinimlerini karşılayan, uzun vadeli ve esnek, depolama ve yedekleme çözümleri tasarlıyoruz. Gelişmiş teknolojimiz ve uzman kadromuz işiniz için en ideal çözümü geliştirir ve sisteminizin daima güncel kalmasını sağlar.

Danışmanlık Hizmetleri

Depolama ve yedekleme uzmanlarımız size yardımcı olmaya hazırdır. Yüksek bilgi, tecrübe ve yenilikçi teknolojilerin kombinasyonunun işiniz için nasıl bir dünya yaratacağını öğrenmek için bize ulaşın.

İzleme ve Raporlama

Karmaşık scriptler ve excel makroları ile vakit kaybetmeyin! Biz size kullandığınız tek bir ürün veya heterojen yapıdaki yedekleme ya da depolama altyapınız için ileri düzey bir raporlama hizmeti sunuyoruz. Bu raporları standart veya özelleştirilmiş olarak kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Atölyeler ve Eğitim

Atölyelerimizde size isterseniz bireysel isterseniz küçük gruplar halinde eğitim imkânı sunuyoruz. Veri koruma, veri güvenliği ve depolama (Block, File, Obje, Tape, Cloud) alanlarında gerçekleştirmek istediğiniz senaryoları pilot halinde tasarlayabilir, amacınıza yönelik özelleştirebiliriz.

İşletme (Operasyon)

Müşterilerimiz için depolama ve yedekleme işleminin yönetilmesi temel hizmetlerimizden biridir. Bu, müşterilerimizin temel işlerine odaklanmakta özgür oldukları anlamına gelir. Bunun için hizmet kapsamı ve SLA sürelerini belirlemeniz yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.