Hakkımızda

Büyük ve orta ölçekli işletmeler için veri koruma, güvenliği, depolama ve depolama sanallaştırma çözümlerinde uzmanlaşmış profesyonel bir danışmanlık şirketiyiz. İster On-Prem, Hybrid veya tamamen bulut üzerinden çalışan altyapılar için danışmanlık, tasarım, uygulama ve işletmesini kısmen veya tamamen sağlayabiliriz.

Yetkili Kişiler

StarTech, 2014 yılında veri koruma ve veri depolama alanında profesyonel becerilere sahip kişiler tarafından kuruldu. StarTech sadece 3 ana alanda hizmet sağlar, bunlar sıra ile Veri Koruma (Yedekleme, Felaket Kurtarma, İş Sürekliliği), Veri Güvenliği, Veri Depolama (Block, File, Obje, Tape, Cloud) ve veri depolama sanallaştırma teknolojileri ile ilgilidir. Bunun dışında uzman kadromuz Microsoft, Linux, Sunucu Sanallaştırma, Ağ ve WAN Optimizasyon gibi alanlarda da ayrıca yüksek bilgiye sahip olup uzmanlık sertifikalarına sahiptir.

Verimli Çözümler

Bizim işimiz odaklıdır. StarTech 3 ana çalışma alanında müşterilerinin yükünü azaltmak hatta tamamen üstlenerek müşterilerinin ana işlerine daha fazla odaklanmasına yardımcı olur.